1. Razem z Maryją i Józefem złożyliśmy Najświętszą Ofiarę Jezusa. Położyliśmy na ołtarzu wszystkie radości i troski naszych rodzin. Wzmocnieni Bożym błogosławieństwem i pewni opieki Świętej Rodziny wnieśmy Boży pokój do naszych domów.

2. We czwartek, w ostatni dzień roku kalendarzowego, podczas uroczystych Nieszporów o godz. 17.00 chcemy wspólnie przepraszać Pana Boga za popełnione grzechy i dziękować za otrzymane łaski. Po Nieszporach Msza św. z kazaniem.

3. W piątek Nowy Rok 2021, obchodzimy uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi. Msze Święte będą sprawowane w porządku niedzielnym. Jest to także pierwszy piątek miesiąca

4. W pierwszą sobotę stycznia, Msza św. o Niepokalanym Sercu Maryi o godz. 7.00

5. W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic różańcowych po Mszy św. godz. 7.00

6. Dziękujemy mieszkańcom osiedla Potok za złożoną ofiarę na sprzątanie kościoła. W przyszłym tygodniu prosimy o ofiarę mieszkańców osiedli Łabuzy i Seusy

7. Zwykle rozpoczynaliśmy wizytę duszpasterską. W późniejszym czasie podamy, w jaki sposób będziemy się modlili o błogosławieństwo Boże dla rodzin parafii

8. Nadal obowiązuje limit osób mogących uczestniczyć w nabożeństwach

9. Niech Jezus wraz z Maryją i św. Józefem wspiera i błogosławi solenizantom i jubilatom w nadchodzących dniach.

391933