1. Dzisiaj w naszej parafii przeżywamy uroczystość odpustową Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny, po południu o godz. 16.00 Msza św.

2. W czasie wakacji w niedziele nie będzie Nieszporów, tylko Msza św. o godz. 16.00

3. W przyszłą niedzielę o godz. 11.00 Msza święta będzie odprawiona na cmentarzu za wszystkich naszych zmarłych. Składka w przyszłą niedzielę w kościele i przy wejściu na cmentarz będzie przeznaczona na budowę kaplicy i utrzymanie cmentarza. Trwa budowa kaplicy. W ubiegłym roku o tej porze ogłaszaliśmy, że wymierzone wszystko, po niedzieli przystępujemy do kopania fundamentów. Dziś już pozostało wykończenie, bardzo kosztowne. Prosimy o zrobienie porządku na cmentarzu, na grobach i alejkach.

4. W środę o godz. 18.00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i Msza św. w intencji próśb i podziękowań. W piątek Koronka do Bożego Miłosierdzia i Msza święta wspólna za zmarłych

5. Dziękujemy osiedlom Cieże i Bolisęgi za wykoszenie trawy i oczyszczenie rowów wokół kościoła, cmentarz, plebanii.

6. Dziękujemy mieszkańcom osiedli Kotarby i Chowańce za ofiarę na sprzątanie kościoła, w przyszłym tygodniu o ofiarę prosimy osiedla Miasto i Za Doliną

7. Dziękujemy za ofiary złożone w ubiegłą niedzielę do puszek dla poszkodowanych przez pożar w Nowej Białej, w wysokości 20 tyś. złotych