1. Dzisiaj w naszej parafii przeżywamy uroczystość odpustową Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny. Po południu o godz. 15.30 Nieszpory i o godz. 16.00 Msza św.

2. W przyszłą niedzielę o godz. 11.00 Msza święta będzie odprawiona na cmentarzu za wszystkich naszych zmarłych. Składka w przyszłą niedzielę w kościele i na cmentarzu będzie przeznaczona do budowę drogi na cmentarz. Prace są bardzo zaawansowane, bardzo prosimy o ofiary. Prosimy o zrobienie porządku na cmentarzu, na grobach i alejkach.

3. W tym tygodniu przypadają pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Tradycyjne nabożeństwa związane z tymi dniami odprawimy o stałych godzinach. Spowiedź święta codziennie pół godziny przed Mszą św., a w piątek rano od 6.00, po południu od 16.00

4. W piątek przypada święto patronalne Apostolstwa Chorych. Jest to dawne wspomnienie Matki Bożej Uzdrowienia Chorych. Będziemy szczególnie modlili się za naszych chorych parafian podczas Mszy Świętej o godz. 18.00

5. W pierwszą sobotę Msza św. ku czci Niepokalanego Serca Maryi o godz. 7.00

6. Ks. Bartłomiej wraz z rodziną chorego Filipa dziękują za złożone w ubiegłą niedzielę ofiary – ponad 13 tysięcy złotych. Dziękujemy za wielkie serce

7. Wszystkich uczniów, którzy rozpoczęli wakacje, polecamy opiece Matki Bożej. Zachęcamy do dobrego wykorzystania czasu w gronie rodziny i przyjaciół. Przypominamy, że nigdy nie powinno być wakacji od Pana Boga. Modlimy się o szczęśliwe i bezpieczne dni odpoczynku dla dzieci i młodzieży.

8. Niech Zbawiciel obficie błogosławi jubilatom i solenizantom w rozpoczynającym się tygodniu.

W TYM TYGODNIU PATRONUJĄ NAM:
• 3 VII – św. Tomasz (I w.), Apostoł, świadek Zmartwychwstałego w Indiach.
• 6 VII – bł. Maria Teresa Ledóchowska (1863-1922), polska zakonnica wspierająca misje w Afryce.

398469
Dzisiaj: 31
Wczoraj: 115
Ten miesiąc: 3,627