1. Razem z Maryją i Józefem złożyliśmy Najświętszą Ofiarę Jezusa. Położyliśmy na ołtarzu wszystkie radości i troski naszych rodzin. Wzmocnieni Bożym błogosławieństwem i pewni opieki Świętej Rodziny wnieśmy Boży pokój do naszych domów.

2. Jutro w poniedziałek, w ostatni dzień roku kalendarzowego, podczas uroczystych Nieszporów o godz. 17.00 chcemy wspólnie przepraszać Pana Boga za popełnione grzechy i dziękować za otrzymane łaski. Po Nieszporach Msza św. z kazaniem. Zapraszamy wszystkich

3. We wtorek, w Nowy Rok 2019, obchodzimy uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi. Msze Święte będą sprawowane w porządku niedzielnym.

4. W pierwszy piątek miesiąca zachęcamy do przyjęcia Komunii św. wynagradzającej Najświętszemu Sercu Pana Jezusa za grzechy całego świata. Okazja do spowiedzi rano od godz. 6.00 a po południu od 16.00

5. W przyszłą niedzielę przypada uroczystość Objawienia Pańskiego, tzw. święto Trzech Króli.

6. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 11.30 Kolędnicy Misyjni przyjdą do naszych domów, aby wśród radości z narodzenia Pana przypomnieć nam, że na świecie jest wielu ludzi, którzy nie znają Chrystusa. Przypomną nam, że każdy według możliwości ma przyczynić się do tego, aby Dobra Nowina dotarła do wszystkich. Dobrowolne ofiary przeznaczone są dla dzieci w krajach misyjnych

7. Dziękujemy mieszkańcom osiedli Pyrze i Gocałki za złożoną ofiarę na sprzątanie kościoła. W przyszłym tygodniu prosimy o ofiarę mieszkańców osiedli Czarnoty i Kulówka

8. Wizyta duszpasterska w nadchodzącym tygodniu:
poniedziałek 31.12.2018 oś. Widzisze do p. Wróbla
środa 2.01.2019 oś. Kalety, Górnie, Krupy, Gawrony
czwartek 3.01.2019 oś. Świątkówka, Pod Świątkówka, Gliniki, Zadworze
piątek 4.01.2019 oś. Kuce, Michalaki
sobota 5.01.2019 oś. Kanie, Cieżaki
niedziela 6.01.2019 oś. Dziergonie, Kafle, Snozy, Nawary, domy koło Poczty – od 13.00

9. Niech Jezus wraz z Maryją i św. Józefem wspiera i błogosławi solenizantom i jubilatom w nadchodzących dniach.

 

411571
Dzisiaj: 136
Wczoraj: 131
Ten miesiąc: 2,380