1. Dziś niedziela wielkanocna Zmartwychwstania Pańskiego, największa uroczystość w roku kościelnym, rozpoczynająca okres wielkanocny w liturgii. Pięćdziesiąt dni od niedzieli Zmartwychwstania do niedzieli Zesłania Ducha Świętego obchodzi się z wielką radością jako jeden dzień świąteczny, co więcej, jako „wielką niedzielę”. Po południu o 15.30 Nieszpory i o 16.00 Msza św.

2. Jutro drugi dzień Świąt – Wielkanocny Poniedziałek. Tradycyjnie w Poniedziałek Wielkanocny w naszych kościołach modlimy się i składamy ofiary na Uniwersytet Papieski Jana Pawła II. Msze święte jak w każdą niedzielę

3. Przeżywane przez nas święta Wielkiej Nocy przypominają o potędze Bożej miłości. Bóg-Człowiek obdarowuje ludzi nowym życiem ukazując miłość ofiarną, która staje się miłością zwycięską. Dzieląc się tą radością życzymy, by światło Nocy Paschalnej nadawało blask życiu gotowemu głosić, że On Jest Panem. Niech Zmartwychwstały Chrystus wlewa w Wasze serca niezachwianą wiarę, ufną nadzieję oraz wielką miłość do Boga i drugiego człowieka. Niech Zwycięski Chrystus Zmartwychwstały będzie Waszą mocą. Radosnych w Panu Świąt Wielkanocnych życzą Wasi Duszpasterze.

411566
Dzisiaj: 131
Wczoraj: 131
Ten miesiąc: 2,375