Dziś przeżywamy uroczystość Rocznicy Poświęcenia Kościoła Własnego. Na Mszy św. o godz. 11.00 odśpiewamy dziękczynne Ciebie Boga wysławiamy, dziękując Panu Bogu za nasz kościół, modlimy się za budowniczych, fundatorów, ofiarodawców i dobrodziejów naszego kościoła. Po południu o godz. 15.30 nabożeństwo różańcowe, a o 16.00 Msza święta

Jeszcze do czwartku – nabożeństwo różańcowe o godz. 17.30

W piątek Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze św. w naszym kościele o godz. 7.00, 9.00 11.00 oraz na cmentarzu o godz. 14.00. O godz. 13.30 na cmentarzu wypominki połączone z różańcem za zmarłych. W tym dniu nie będzie Mszy św. o godz. 16.00. Przy wejściu na cmentarz będą zbierane ofiary na utrzymanie cmentarza i budowę kaplicy. Na tablicy ogłoszeń będzie wywieszona wizualizacja nowej kaplicy. O godz. 20.00 na cmentarzu Różaniec za zmarłych, zapraszamy do wspólnej modlitwy.

Zachęcamy do zyskiwania odpustów za zmarłych. Odpust taki można zyskać będąc w stanie łaski uświęcającej. Ze względu na uroczystość, w piątek nie ma postu.

W sobotę – Wspomnienie Wszystkich Wiernych zmarłych – Dzień Zaduszny. Msze święte w naszym kościele o 7.00, 8.30, 10.00 i 17.00.

O godz. 20.00 na cmentarzu Różaniec za zmarłych, zapraszamy do wspólnej modlitwy.

Pierwszy piątek miesiąca wypada we Wszystkich Świętych. Spowiedź będzie od poniedziałku przed każdą Mszą świętą od godz. 17.00
Od soboty Msze św. wieczorne w dni powszednie będą o godz. 17.00

Od soboty, zgodnie z zaleceniem Księdza Arcybiskupa, przed każdą Mszą świętą wieczorną będzie Adoracja Najświętszego Sakramentu. Będzie ta adoracja w ciszy, na zakończenie odmówimy dziesiątek różańca i litanię do św. Jana Pawła II. W listopadzie będą też wypominki i modlitwa za zmarłych.

W przyszłą niedzielę, 3 listopada, w przeddzień św. Karola Boromeusza, patrona Ojca Świętego Jana Pawła II, na Mszy św. o godz. 11.00 będzie poświęcona figura Tego Świętego i umieszczenie relikwii. Zapraszam bardzo serdecznie. Jedna z intencji będzie o Boże błogosławieństwo i opiekę św. Jana Pawła II dla Fundatorów

Dziękujemy mieszkańcom osiedla Cieżaki za ofiarę na sprzątanie Kościoła. W przyszłym tygodniu o ofiarę prosimy mieszkańców osiedli Cyrki i Szarki

398470
Dzisiaj: 32
Wczoraj: 115
Ten miesiąc: 3,628