1. Obchodzone dzisiaj święto Chrztu Pańskiego przypomina nam o własnym chrzcie, poprzez który Pan Bóg ogłosił nas swoimi przybranymi dziećmi i umocnił darem Ducha Świętego. Kończąc okres Bożego Narodzenia, wyruszmy na drogi codziennego życia, dając świadectwo przyjęcia Syna Bożego do naszych serc.

2. Trwają odwiedziny duszpasterskie rodzin naszej parafii. Plan kolędy na najbliższe dni:
Poniedziałek 13.01.2020 – Dyzmy, Miasto
Wtorek 14.01.20120 - Szczypki
Środa 15.01.2020 - Płoskonki
Czwartek 16.01.2020 - Ksiki, Bartoszki

3. Bardzo serdecznie dziękujemy za liczny i piękny udział w Orszaku Trzech Króli. To było piękne, rodzinne i radosne wyznanie wiary w Chrystusa. Dziękujemy wszystkim, którzy przygotowali ten Orszak: Orkiestra, Strażacy, uczniowie ze wszystkich szkół, opiekunowie, nauczyciele, Dyrekcja SP nr 1 i 2, Piekarnia „Marszalik” „Paradne Gosposie”,…

4. Odpowiadając na pragnienie samego Chrystusa, który modlił się do Boga Ojca za swoich uczniów, „aby byli jedno”, w najbliższą sobotę rozpoczynamy Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan.

5. Dzisiaj o godz. 15.30 Nieszpory, a o godz. 16.00 Msza św.

6. W środę o godz. 17.00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i Msza św. w intencji próśb i podziękowań

7. W piątek o godz. 17.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia i Msza św. wspólna za zmarłych

8. Dziękujemy mieszkańcom osiedli Jędrzkowce, Daniele, Pod Groblą, Dwór za złożoną ofiarę na sprzątanie kościoła. W przyszłym tygodniu o ofiarę prosimy mieszkańców osiedli Nawary, Koło Poczty, Siekacze, Łęg, Snoza, Dziergonie, Kafle

9. Wszystkim, którzy obchodzą w zbliżających się dniach imieniny i urodziny, życzymy wszelkiego błogosławieństwa i opieki świętych patronów.


W TYM TYGODNIU PATRONUJĄ NAM:
• 17 I – św. Antoni (1195-1231), opat, egipski pustelnik,

 

398470
Dzisiaj: 32
Wczoraj: 115
Ten miesiąc: 3,628