1. Obchodzone dzisiaj święto Chrztu Pańskiego przypomina nam o własnym chrzcie, poprzez który Pan Bóg ogłosił nas swoimi przybranymi dziećmi i umocnił darem Ducha Świętego. Kończąc okres Bożego Narodzenia, wyruszmy na drogi codziennego życia, dając świadectwo przyjęcia Syna Bożego do naszych serc.

2. Jutro Ksiądz odwiedzi rodziny, które zaprosiły. Początek od osiedla Cieże w kierunku dolnej wsi. Będzie to tylko błogosławieństwo, z zachowaniem przepisów sanitarnych

3. W sobotę o godz. 9.00 w kaplicy na Zagródcu Msza św. o Boże błogosławieństwo dla rodzin z tego osiedla. Zapraszamy po jednym przedstawicielu rodziny. Każda rodzina otrzyma wodę święconą oraz modlitwę poświecenia rodziny Bożemu Sercu.

4. W kościele parafialnym Msze święte dla poszczególnych osiedli rozpoczniemy 18 stycznia

5. Dzisiaj o godz. 15.30 Nieszpory, a o godz. 16.00 Msza św.

6. W środę o godz. 17.00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i Msza św. w intencji próśb i podziękowań

7. W piątek o godz. 17.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia i Msza św. wspólna za zmarłych

8. W środy i piątki Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 16.30.

9. Dziękujemy mieszkańcom osiedla Bartoszki za złożoną ofiarę na sprzątanie kościoła. W przyszłym tygodniu o ofiarę prosimy mieszkańców osiedli Jakubiaki i Żądły

10. Wszystkim, którzy obchodzą w zbliżających się dniach imieniny i urodziny, życzymy wszelkiego błogosławieństwa i opieki świętych patronów.

 

398471
Dzisiaj: 33
Wczoraj: 115
Ten miesiąc: 3,629