1. Chrystus w czasie Eucharystii uczy nas modlitwy. Wielokrotnie wskazywał, że trzeba na nią znaleźć nie tylko miejsce, lecz także czas. Uczymy się w tym kościele, jak w sercu i w codzienności budować świątynię, w której będziemy spotykać Boga twarzą w twarz na modlitwie i wsłuchiwać się w Jego słowa.

2. O godz. 15.30 Nieszpory i o 16.00 Msza święta

3. W czwartek wspomnienie Matki Bożej z Lourdes – Światowy Dzień Chorego. W szczególny sposób będziemy się modlić za chorych z naszej parafii. Sakramentu chorych udzielimy na Mszy Świętej o godz. 9.00. Okazja do spowiedzi od godz. 8.30. Ze względu na pandemię zapraszamy tylko małą grupę.

4. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i Msza św. w intencji próśb i podziękowań, a w piątek Koronka do Bożego Miłosierdzia i Msza św. wspólna za zmarłych. W te dni adoracja Najświętszego Sakramentu od 16.30

5. W przyszłą niedzielę składka na budowę naszej kaplicy

6. W przyszłą niedzielę początek nabożeństwa 40-godzinnego, przed Wielkim Postem. Adoracja rozpocznie się po Mszy św. o godz. 11.30 a zakończy Nieszporami o godz. 15.30. W kolejne dni poniedziałek i wtorek adoracja rano po Mszy św. o godz. 7.00 do godz. 10.00 oraz po południu od godz. 15.00 do godz. 17.00 zakończona Mszą świętą

7. Dziękujemy mieszkańcom osiedla Cieżaki za ofiarę na sprzątanie kościoła,. W przyszłym tygodniu o ofiarę prosimy osiedla Cyrki i Szarki.

8. Nadal obowiązują ograniczenia w ilości wiernych, mogących uczestniczyć w nabożeństwach. Prosimy o przestrzeganie przepisów

8. W tym tygodniu patronuje nam:
– w środę 10 lutego – św. Scholastyka (ok. 480-547), dziewica, siostra św. Benedykta, założyciela zakonu benedyktynów i patrona Europy, założyła żeński zakon według reguły benedyktyńskiej i całkowicie poświęciła się Panu Bogu.

 

398470
Dzisiaj: 32
Wczoraj: 115
Ten miesiąc: 3,628