Po południu o godz. 15.30 Nieszpory a następnie o 16.00 Msza św.

W środę – wspomnienie świętego Franciszka Salezego. O godz. 18.00 Nowenna do MBNP i Msza Św. w intencji próśb i podziękowań.

W czwartek – święto Nawrócenia Świętego Pawła Apostoła

W piątek – wspomnienie świętych biskupów Tymoteusza i Tytusa, o godz. 18.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia i Msza Św. wspólna za zmarłych.

Wszystkich Członków Rady Parafialnej zapraszamy na spotkanie opłatkowe dzisiaj o godz. 17.00

Zakończyliśmy wizytę duszpasterską. Spotkaliśmy się z wielką życzliwością za co dziękujemy. Dziękujemy za wspólną modlitwę, serdeczne rozmowy, a także za ofiary, które przeznaczamy na cele charytatywne, na ratowanie życia i inne wyznaczone przez biskupa. Część oczywiście na nasze utrzymanie, za co jesteśmy wdzięczni. Także Pan Kościelny, Pan Organista, ministranci i lektorzy dziękują i obiecują za to wierną służbę przy ołtarzy przez cały rok.

Zapraszamy dzisiaj do Zespołu Placówek Oświatowych nr 1 w Kasince Małej, gdzie od godz. 14.00 rozpocznie się drugi dzień Powiatowego Przeglądu Grup Kolędniczych. Zapraszamy całe rodziny.

Dziękujemy mieszkańcom osiedli Jędrzkowce, Daniele, Pod Groblą, Dwór za ofiarę na sprzątanie Kościoła. W przyszłym tygodniu o ofiarę prosimy mieszkańców osiedli Nawary, Koło Poczty, Łęg, Młyn, Snoza, Dziergonie, Kafle.

411562
Dzisiaj: 127
Wczoraj: 131
Ten miesiąc: 2,371