1. Od dzisiejszej niedzieli (po przerwie wakacyjnej) o godz. 15.30 Nieszpory, a o godz. 16.00 Msza święta.

2. W przyszłą niedzielę składka będzie przeznaczona na budowę kaplicy. Teraz jeszcze do zrobienia i zamontowania 3 witraże, dwie rzeźby, ołtarz, meble do zakrystii, prace wokół kaplicy.

3. W czwartek przypada święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny, znane jako święto Matki Bożej Siewnej. Będzie dodatkowa Msza św. o godz. 9.00 podczas której poświęcimy ziarno siewne.

4. Dziękujemy bardzo za pięknie przygotowane Dożynki. Osiedle Szczypki przygotowujące, oprócz pięknego wieńca dożynkowego, oprawy modlitewnej i muzycznej, przyozdobili kościół i spotkali się wieczorem na spotkanie wspólnotowe na osiedlu. Podtrzymujmy te piękne tradycje, one scalają nasze wspólnoty.

5. Serdecznie zapraszamy na parafialna pielgrzymkę do Ziemi Świętej, która jest planowana w dniach 28.01 – 4.02.2022 r. Koszt 2000 zł i 600$. Zapisy u ks. Mateusza do wyczerpania miejsc.
Pobierz szczegóły...

6. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i Msza św. w intencji próśb i podziękowań, a w piątek Koronka do Bożego Miłosierdzia i Msza św. wspólna za zmarłych.

7. Dziękujemy mieszkańcom osiedli Reszta Zadworza za ofiarę na sprzątanie kościoła. W przyszłym tygodniu o ofiarę prosimy mieszkańców osiedli Świątkówka i Podświątkówka.

8. Na stoliku obok prasy katolickiej znajdują się kalendarze misyjne na rok 2023. Dobrowolna ofiara przeznaczona na pomoc misjonarzom.

9. W ubiegłym tygodniu odeszła do wieczności ś.p. + Agnieszka Lis. Dobry Jezu, a nasz Panie, daj jej wieczne spoczywanie...

 

411579
Dzisiaj: 144
Wczoraj: 131
Ten miesiąc: 2,388