1. Dzisiaj rozpoczyna się Tydzień Misyjny. Będziemy modlić się w intencjach misji i misjonarzy na całym świecie. Jeszcze wielu ludzi nie słyszało o Ewangelii, czyli o dobrej nowinie o Jezusie – Zbawicielu świata. Dzisiaj teren działalności misyjnej to również nasz kontynent. Prosimy o misjonarzy w naszych zlaicyzowanych środowiskach.

2. W intencjach misyjnych będziemy modlić się szczególnie podczas nabożeństw różańcowych codziennie o godz. 17.30 (niedziela o godz. 15.30).

3. Za tydzień, w ostatnią niedzielę października, świętujemy rocznicę poświęcenia kościoła.

4. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i Msza święta w intencji próśb i podziękowań. W piątek Msza święta wspólna za zmarłych

5. Dając na wypominki prosimy o podawanie godziny Mszy świętej, przed którą mają być czytane, oraz prosimy o wyraźne wypisywanie imion i nazwisk. Dziękujemy

6. Wczoraj w naszej parafii miał miejsce Rejonowy Dzień Wspólnoty Ruchu Światło-Życie i Domowego Kościoła. Dziękujemy Paniom z Koła Gospodyń Wiejskich Paradne Gosposie za pomoc w przygotowaniu posiłku. Dziękujemy tez Paniom za przygotowanie już kaplicy na cmentarzu do Wszystkich Świętych

7. Dziękujemy mieszkańcom osiedla Miasto za ofiarę na sprzątanie kościoła, w przyszłym tygodniu o ofiarę prosimy osiedla Gawrony, Krupy, Dyzmy

8. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.


W tym tygodniu patronują nam:
28.10 święci apostołowie Szymon i Juda Tadeusz

 

398470
Dzisiaj: 32
Wczoraj: 115
Ten miesiąc: 3,628