1. Pan Jezus wielokrotnie poucza nas o swoim królestwie, a przez swoje wcielenie urzeczywistnił słowa: „bliskie jest królestwo Boże”. Odnawiając nasze zawierzenie i uznając królewską godność Chrystusa, pragniemy na co dzień budować Jego królestwo prawdy, pokoju i zbawienia.

 2. O godz. 15.30 Nieszpory, a o godz. 16.00 Msza święta

 3. W środę nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i Msza święta w intencji próśb i podziękowań, a w piątek Koronka do Bożego Miłosierdzia i Msza święta wspólna za zmarłych

 4. Za tydzień rozpoczyna się nowy rok liturgiczny i okres Adwentu – czas radosnego oczekiwania na przyjście Pana.. Od przyszłej niedzieli aż do poniedziałku wielkanocnego Msze św. w niedziele będą odprawiane o godz. 7.00, 8.30, 10.00, 11.30 i 16.00. W kaplicy na Zagródcu o godz. 10.00.

  Roraty w dni powszednie o godz. 17.00.  W każdą niedzielę Adwentu dzieci zapraszamy na Mszę św. o godz. 11.30
 1. W przyszłą niedzielę poświęcimy opłatki na stół wigilijny. Opłatki będą do nabycia w zakrystii i kancelarii. Dobrowolne ofiary będą przeznaczone na wynagrodzenie dla Pana Organisty. Nabywanie opłatków w parafii jest wyrazem łączności ze wspólnotą.

 2. Dziękujemy za ofiary na budowę kaplicy w wysokości 14 158 zł.

 3. W ostatnim tygodniu listopada w poniedziałek, wtorek i czwartek o godz. 16.45 polecamy naszych bliskich zmarłych w wypominkach.

 4. W najbliższy piątek, 25 listopada zapraszamy na Mszę św. o godz. 18.00 za zmarłych strażaków z Mszany Dolnej (Miasta i Gminy) i Gminy Niedźwiedź tzw. Zaduszki Strażackie. Przybędą strażacy z pocztami sztandarowymi. Zapraszamy strażaków, ich rodziny i wszystkich na modlitwę.

 5. Dzisiaj na Mszy św. o godz.11.00 odbędzie się/odbyło się błogosławieństwo do posługi ministranta, sześciu chłopców z naszej parafii. Pamiętajmy o nich w modlitwie, aby wytrwale służyli Panu Bogu przy ołtarzu

 6. Dziękujemy mieszkańcom osiedli Gocołki i Pyrze za ofiarę na sprzątanie kościoła. W przyszłym tygodniu o ofiarę prosimy mieszkańców osiedli Czarnoty, Kulówka

 7. W ubiegłym tygodniu odeszła do Pana z naszej parafii ś.p. + Józefa Cieżak
  Dobry Jezu a nasz Panie, daj jej wieczne spoczywanie

398468
Dzisiaj: 30
Wczoraj: 115
Ten miesiąc: 3,626