1. Chrystus w czasie Eucharystii uczy nas modlitwy. Wielokrotnie wskazywał, że trzeba na nią znaleźć nie tylko miejsce, lecz także czas. Uczymy się w tym kościele, jak w sercu i w codzienności budować świątynię, w której będziemy spotykać Boga twarzą w twarz na modlitwie i wsłuchiwać się w Jego słowa.

2. O godz. 15.30 Nieszpory i o 16.00 Msza święta

3. W sobotę wspomnienie Matki Bożej z Lourdes – Światowy Dzień Chorego. W szczególny sposób będziemy się modlić za chorych z naszej parafii. Sakramentu chorych udzielimy na Mszy Świętej o godz. 9.00. Okazja do spowiedzi od godz. 8.30.

4. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i Msza św. w intencji próśb i podziękowań, a w piątek Koronka do Bożego Miłosierdzia i Msza św. wspólna za zmarłych. W te dni adoracja Najświętszego Sakramentu od 16.30

5. W przyszłą niedzielę składka na inwestycje. Planujemy umeblowanie zakrystii, ułożenie nowej kostki wokół kościoła (podobnej jak przy kaplicy), remont organów

6. Dziękujemy mieszkańcom osiedli Kanie i Bydłonie za ofiarę na sprzątanie kościoła,. W przyszłym tygodniu o ofiarę prosimy osiedle Cieże

7. W tym tygodniu patronuje nam:
– w poniedziałek 6 lutego wspomnienie św. Pawła Miki i towarzyszy, męczenników
– w piatek 10 lutego – św. Scholastyka (ok. 480-547), dziewica, siostra św. Benedykta, założyciela zakonu benedyktynów i patrona Europy, założyła żeński zakon według reguły benedyktyńskiej i całkowicie poświęciła się Panu Bogu.

 

379385
Dzisiaj: 39
Wczoraj: 549