1. Jesteśmy Kościołem pielgrzymującym w drodze do niebieskiej ojczyzny. Chrystus gromadzi nas na uczcie eucharystycznej, wyjaśnia nam pisma, w sakramentalnych znakach sam staje się pokarmem, byśmy nie ustali w drodze. W rozpoczynającym się Tygodniu Biblijnym prośmy Pana Jezusa szczególnie o to, aby pozwolił nam jeszcze bardziej ukochać i zrozumieć Pismo Święte. Wygospodarujmy w tym tygodniu nieco więcej czasu, abyśmy mogli sięgać po Biblię. 
  1. O godz. 15.30 Nieszpory i o 16.00 Msza Święta 
  1. Jutro uroczystość św. Wojciecha, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski. W tym dniu podziękujemy Bogu za dzieło ewangelizacji nie tylko naszych rdzennych ziem, którego dokonał św. Wojciech. 
  1. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i Msza św. w intencji próśb i podziękowań. W piątek Koronka do Bożego Miłosierdzia i Msza Święta wspólna za zmarłych. 
  1. I Komunia dzieci będzie 7 maja, a Rocznica I Komunii 14 maja. Szczegóły podamy w przyszłą niedzielę. W poniedziałek (jutro) próba przed I Komunią o godz. 17.00 
  1. Dziękujemy za ofiary dla Domowego Hospicjum Domowego w kwocie 10541,40 zł i 2 euro. W przyszłą niedzielę wspomożemy naszą parafiankę Madzię na dalszą rehabilitację, która jest bardzo kosztowna. Dziękujemy za otwarte serca 
  1. Dziękujemy mieszkańcom osiedli Światkówka i Podświatkówka za ofiarę sprzątanie kościoła, w przyszłym tygodniu o ofiarę prosimy osiedla Pod Górą, Grochale , Łabuzy 
  1. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy obfitości łask Bożych i opieki Matki Najświętszej na każdy dzień. Miłej i błogosławionej niedzieli. 
  1. Pogrzeb ś.p. + Zofii Michalak ze Świątkówki będzie w poniedziałek o godz. 16.00, o 15.30 Różaniec. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie...

 

411578
Dzisiaj: 143
Wczoraj: 131
Ten miesiąc: 2,387