1. Dziś trzecia niedziela Wielkiego Postu. Po Sumie – Droga Krzyżowa odprawiana przez samych parafian. O godz. 15.00 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym, na które serdecznie zapraszamy. Po Gorzkich Żalach o godz. 16.00 Msza święta

2. W środę – godz. 17.00 Nowenna do MBNP i Msza św. w intencji próśb i podziękowań

3. W piątek – rano po Mszy świętej Droga Krzyżowa odprawiana przez samych parafian, Po południu o godz. 16.30 Droga Krzyżowa dla dzieci, młodzieży oraz wszystkich chętnych parafian, po niej Msza św. wspólna za zmarłych

4. W przyszłą niedzielę rozpoczniemy w naszej parafii Rekolekcje Wielkopostne. Prosimy o pobożny i liczny udział w naukach rekolekcyjnych, o modlitwę w intencji dobrej spowiedzi, nawrócenia i przemiany serc. Prosimy o dobre zaplanowanie udziału w rekolekcjach. W niedzielę na godz. 10.00 zapraszamy szczególnie młodzież gimnazjalną, szkół średnich, zawodowych, studentów i pracujących. Na godz. 11.30 zapraszamy rodziny z dziećmi szkół podstawowych. Mężczyźni będą mieli naukę stanową po Mszy św. o godz. 16.00. Dokładny plan rekolekcji znajduje się na tablicach ogłoszeń i na stronie internetowej parafii.. Rekolekcje poprowadzi ks. prof. dr hab. Władysław Zuziak /Zobacz szczegóły.../

5. Dziękujemy mieszkańcom osiedli Zagroda i Zapotocze za ofiarę na sprzątanie kościoła. W przyszłym tygodniu o ofiarę prosimy mieszkańców osiedli Pikówka, Górki, Hyrb, Podleśniaki, Kopcie, Niedośpiały.

6. Otrzymaliśmy rachunek za energię elektryczną, który wyniósł 6 564 zł (za ostatnie 3 miesiące, w tym ogrzewanie kościoła). Dziękujemy składającym ofiary na tacę w każdą niedzielę, dzięki czemu możemy na bieżąco opłacać wszelkie zobowiązania.

7. Serdecznie dziękujemy za ofiary na kwiaty do Bożego Grobu mieszkańcom osiedli: Łęg i Młyn, Lipienie, Górnie, Cieże, Bolisęgi, Zagroda i Zapotocze, Kaczmarczyk i Juszczaki, Kanie, Światkówka, Podświątkówka, Ksiki, Kuce i Muchy, Krupy, Łabuzy, Pod Górą, Grochale, Siekacze, Jakubiaki, Kotarby

8. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy Bożego błogosławieństwa na nowy tydzień

398469
Dzisiaj: 31
Wczoraj: 115
Ten miesiąc: 3,627