Po południu o godz. 15.30 Nieszpory i Msza św. o godz. 16.00

Dziś w Oktawie Bożego Ciała po Mszy św. o godz. 11.00 procesja Eucharystyczna wokół kościoła. Od poniedziałku do czwartku procesje podczas nabożeństwa czerwcowego, które odprawiamy o godz. 17.30. Bezpośrednio po nabożeństwie Msza św. W czwartek, na zakończenie Oktawy Bożego Ciała poświęcenie wianków i podziękowanie dzieciom sypiącym kwiaty

W środę – O godz. 17.30 Nowenna do Nowenna do MBNP, nabożeństwo czerwcowe i Msza Św. w intencji próśb i podziękowań

W piątek – Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Z racji tej uroczystości w piątek nie obowiązuje post. . O godz. 17.30 Nabożeństwo czerwcowe i Msza Św. wspólna za zmarłych.

Dziękujemy bardzo serdecznie wszystkim, którzy w uroczystość Bożego Ciała przygotowali ołtarze. Dziękujemy orkiestrze, strażakom, asystom, dzieciom pierwszokomunijnym, dzieciom sypiącym kwiaty, ministrantom, lektorom, służbie kościelnej i wszystkim uczestnikom procesji za Wasze świadectwo wiary i miłości do Chrystusa prawdziwie obecnego w Najświętszym Sakramencie.

Dziękujemy mieszkańcom osiedli Łabuzy i Seusy za ofiarę na sprzątanie kościoła. W przyszłym tygodniu o ofiarę prosimy mieszkańców osiedla Bartoszki

Orkiestra dęta „ECHO GÓR” zwraca się prośbą do mieszkańców Kasinki Małej i sympatyków o finansowe wsparcie działalności. Orkiestra ta działa nieprzerwanie od roku 1912. W ostatnim czasie szeregi orkiestry powiększyły się o nowych młodych członków. W obecnej chwili orkiestra liczy 54 czynnie grających członków. Z zebranych środków będą zakupione niezbędne stroje i instrumenty. Orkiestra nie tylko uświetnia różne uroczystości kościelne, państwowe, lokalne ale także rozsławia naszą Kasinkę. Będziemy wdzięczni za to wsparcie, które będzie zbierane przez członków orkiestry w przyszłą niedzielę 10 czerwca po każdej Mszy świętej przed kościołem

Serdecznie zapraszamy na XIV Gorczańskie Spotkanie z Janem Pawłem II w Lubomierzu – Rzekach w dniu 10 czerwca w pobliżu starej kaplicy „Na ogrodach”:

Zapraszamy w dniu 10 czerwca na spotkanie na Lubogoszczy w ramach akcji „Odkryj Beskid Wyspowy”. Szczegóły na stronie: www.odkryjbeskidwyspowy.pl i na facebooku www.facebook.com/odkryjbeskidwyspowy

 

411570
Dzisiaj: 135
Wczoraj: 131
Ten miesiąc: 2,379