Dziś pierwsza niedziela miesiąca po Mszy Św. wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja.

Z racji pierwszej niedzieli miesiąca po Mszy Św. o godz. 7.00 zmiana tajemnic żywego różańca

W przyszłą niedzielę przypada wspomnienie Matki Bożej z Lourdes – jest to także Światowy Dzień Chorego. W tym dniu szczególnie będziemy się modlić za chorych z naszej parafii. Sakramentu chorych udzielimy na Mszy Świętej o godz.16.00. Okazja do spowiedzi od godz. 15.30.

W przyszłą niedzielę rozpoczniemy nabożeństwo 40-godzinnego, przed Wielkim Postem. Po Mszy św. o godz. 11.30 będzie Adoracja Najświętszego Sakramentu, zakończona o godz. 16.00 Mszą św.

W przyszłą niedzielę z racji drugiej niedzieli miesiąca składka na cele inwestycyjne naszej parafii.

Składam bardzo serdeczne podziękowanie p. Tadeuszowi Kotarbie za odnowienie tablic ogłoszeń przy kościele. Bóg zapłać

Dziękujemy mieszkańcom osiedli: Miasto i Za Doliną za ofiarę na sprzątanie kościoła. W przyszłym tygodniu o ofiarę prosimy mieszkańców z osiedli: Gawrony, Krupy, Dyzmy. Bóg zapłać

W tym tygodniu patronują nam:

• poniedziałek (05.02) – św. Agata, dziewica i męczennica
  • wtorek (06.02) – św. męczennicy Paweł Mika i Towarzysze
  • sobota (10.02) – św. Scholastyka, dziewica

Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

Solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy wszelkich łask Bożych, wstawiennictwa Maryi i świętych patronów oraz ludzkiej życzliwości.