Dziś rozpoczyna się Tydzień Biblijny. Prośmy Boga abyśmy mogli jeszcze bardziej ukochać i zrozumieć treść Pisma Świętego. Znajdźmy w tym tygodniu czas, aby sięgać do tej Świętej Księgi.

W środy i piątki adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.30.

W środę o godz. 17.45 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i Msza św. w intencji próśb i podziękowań.

W piątek o godz. 17.45 Koronka do Bożego Miłosierdzia i Msza święta wspólna za zmarłych.

W czwartek zachęcamy parafian do Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 7.30 do godziny 15.00

Dziękujemy członkiniom z Róży Katarzyny Stożek i Katarzyny Majda oraz parafianom za czuwanie przy Najświętszym Sakramencie w miniony czwartek.

O czuwanie w najbliższy czwartek przy Panu Jezusie proszę członkinie z Róży: Janiny Polańskiej i Ireny Bogacz.

Próba dla dzieci z klas trzecich przed I Komunią Świętą w czwartek o godz. 15.00

Dziękujemy mieszkańcom osiedla reszta Łopuszne za ofiarę na sprzątanie kościoła. W przyszłym tygodniu o ofiarę prosimy mieszkańców z osiedla Lachy.

Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

Solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy wszelkich łask Bożych, wstawiennictwa Maryi i świętych patronów oraz ludzkiej życzliwości.

Ten miesiąc: 244