1. Uzdrowienie głuchoniemego jest przykładem, jak Boże działanie przemienia człowieka, otwiera go na nowe życie. Chrystus wciąż pragnie każdego z nas uzdrawiać i obdarzać swą łaską. Nie zamykajmy się na Boże działanie w nas.

2. O 15.30 Nieszpory, a o godz. 16.00 Msza święta

3. W piątek będziemy przeżywać święto Podwyższenia Krzyża świętego. Zachęcamy, aby w tym dniu uczcić krzyż, znak męki i zwycięstwa Chrystusa. W sobotę Matki Bożej Bolesnej, Patronki kaplicy na os. Zagródce. Suma odpustowa w niedzielę o godz. 14.00

4. W środę o godz. 18.00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i Msza św. w intencji próśb i podziękowań. Po Mszy św. spotkanie z rodzicami dzieci klas trzecich przygotowujących się do I Komunii Świętej

5. W piątek o godz. 18.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia i Msza św. wspólna za zmarłych

6. Wyjeżdżających na pielgrzymkę do Rzymu prosimy o wpłatę pozostałej kwoty. Prosimy o wpłatę jak najszybciej, najpóźniej do środy. Prosimy o dostarczenie wszystkich danych. Jest jeszcze parę wolnych miejsc

7. Dziękujemy tym wszystkim, którzy dzisiaj złożyli ofiarę na budowę drogi na cmentarz. Następny pogrzeb możemy już iść nową drogą, choć jeszcze trzeba trochę wykończyć. Zanim wybudujemy kaplicę będziemy przechodzili przez plac przed plebanią. Następna składka na ten cel będzie w drugą niedzielę października

8. W przyszłą niedzielę przypada Dzień Środków Społecznego Przekazu oraz rozpoczynają się kwartalne dni modlitw za dzieci, młodzież i wychowawców.

9. Prosimy Pana, aby otwierał naszych solenizantów i jubilatów na przyjęcie obfitych Bożych łask.

W TYM TYGODNIU PATRONUJĄ NAM:
• 13 IX – św. Jan Chryzostom (ok. 349-407), biskup Konstantynopola, jeden z czterech wielkich doktorów Kościoła wschodniego.
• 15 IX – Najświętsza Maryja Panna w Jej tajemnicach bolesnych.

411562
Dzisiaj: 127
Wczoraj: 131
Ten miesiąc: 2,371