1. RORATY ku czci Maryi Niepokalanej w dni powszednie o godz. 17.00. W niedziele Adwentu dzieci zapraszamy na Mszę św. o godz. 11.30. Dzisiaj po południu o godz. 15.30 Nieszpory a o 16.00 Msza św.

2. W środę o godz. 17.00 Nowenna do MBNP i Msza św. w intencji próśb i podziękowań, a w piątek Msza św. wspólna za zmarłych

3. W zakrystii można jeszcze nabyć świece na stół wigilijny, które powinny być w każdej rodzinie.

4. Parafialna spowiedź Adwentowa będzie w najbliższą środę 20 grudnia 2017 r od godz. 8.00 do 12.00 (przerwa o godz. 10.00 – 10.30) i 14.00 do 17.00 (przerwa o godz. 15.30 – 16.00). W Kaplicy na Zagródcu od godz. 14.00 - 15.00

5. Koło Gospodyń Wiejskich zaprasza na kiermasz pierników i ozdób świątecznych dzisiaj przed kościołem

6. W niedzielę 24 grudnia, Wigilia Bożego Narodzenia. Msze święte będą tylko przed południem (nie będzie Mszy św. o godz. 16.00). Bardzo prosimy o skorzystanie z sakramentu pokuty w środę. W inne dni będziemy spowiadali tylko rano, ponieważ wieczorem będzie tylko jeden ksiądz odprawiający Mszę św., natomiast drugi będzie spowiadał w różnych parafiach dekanatu. Gdyby ktoś nie zdążył się wyspowiadać, będzie okazja w Mszanie Dolnej: w piątek w parafii Bożego Miłosierdzia i sobotę w parafii św. Michała (cały dzień z przerwą w południe)

7. Dziękujemy mieszkańcom osiedli Kuce, Muchy, Babiarze, Kowale za ofiarę na sprzątanie kościoła. W przyszłym tygodniu o ofiarę prosimy mieszkańców osiedli Lipienie i Michalaki

8. Prosimy o posprzątanie grobów i wokół grobów na cmentarzu, ponieważ po ostatnich wichurach wiele drzew zostało połamanych, znicze porozrzucane i potłuczone. Dziękujemy Panom Strażakom za usunięcie drzew powalonych koło kościoła, plebanii i cmentarza

9. W poniedziałek po Mszy św. wieczornej prosimy o sporządzenie paczek dla potrzebujących. Prosimy o pomoc Panie, które przygotowywały paczki w poprzednich latach, niestety nie mamy do nich numerów telefonów

391411
Dzisiaj: 21
Wczoraj: 567
Ten miesiąc: 3,410