1. Razem z Maryją i Józefem złożyliśmy Najświętszą Ofiarę Jezusa. Położyliśmy na ołtarzu wszystkie radości i troski naszych rodzin. Wzmocnieni Bożym błogosławieństwem i pewni opieki Świętej Rodziny wnieśmy Boży pokój do naszych domów.

2. Dzisiaj, w ostatni dzień roku kalendarzowego, podczas uroczystych Nieszporów o godz. 15.30 chcemy wspólnie przepraszać Pana Boga za popełnione grzechy i dziękować za otrzymane łaski. Po Nieszporach Msza św. z kazaniem. Zapraszamy wszystkich

3. Jutro, w Nowy Rok, obchodzimy uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi. Msze Święte będą sprawowane w porządku niedzielnym.

4. W pierwszy piątek miesiąca zachęcamy do przyjęcia Komunii św. wynagradzającej Najświętszemu Sercu Pana Jezusa za grzechy całego świata. Okazja do spowiedzi rano od godz. 6.00 a po południu od 16.00

5. W sobotę przypada uroczystość Objawienia Pańskiego, tzw. święto Trzech Króli. Zapraszamy na Msze Święte w porządku niedzielnym.

6. W przyszłą niedzielę przypada święto Chrztu Pańskiego kończące liturgiczny okres Narodzenia Pańskiego.

7. Dzieci i młodzież z Oazy zapraszają na przedstawienie Bożonarodzeniowe „Jasełka z Małym Księciem” – jutro 1 stycznia 2018 roku o godz. 14.00 w Szkole Podstawowej nr 1

8. Dziękujemy mieszkańcom osiedla Płoskonki za złożoną ofiarę na sprzątanie kościoła. W przyszłym tygodniu prosimy o ofiarę mieszkańców osiedla Szczypki

9. Wizyta duszpasterska w nadchodzącym tygodniu:
wtorek 2.01.2018 Kuce, Michalaki
środa 3.01.2018 Świątkówka, Pod Świątkówka, Gliniki, Zadworze
czwartek 4.01.2018 Płoskonki
piątek 5.01.2018 Szczypki
sobota 6.01.2018 Dziergonie, Kafle, Snozy, Nawary, domy koło Poczty – od 13.00

10. Niech Jezus wraz z Maryją i św. Józefem wspiera i błogosławi solenizantom i jubilatom w nadchodzących dniach.

W TYM TYGODNIU PATRONUJĄ NAM:
• 2 I – święci Bazyli Wielki (329-379) i Grzegorz z Nazjanzu (ok. 330-ok. 390), biskupi Kościoła wschodniego, wielcy pisarze i obrońcy wiary, ogłoszeni doktorami Kościoła, za życia złączeni przyjaźnią, wspominani w liturgii tego samego dnia.

411562
Dzisiaj: 127
Wczoraj: 131
Ten miesiąc: 2,371